Okolica

Co znajdziesz w okolicy :

Zapraszamy w podróż po pięknej okolicy, do spacerów po lasach oraz korzystania ze szlaków rowerowych, a także kosztowania lokalnej kuchni. Domek zlokalizowany jest na wzniesieniu, z którego rozciąga się piękny widok.

W odległości około 2,5 km znajduje się magiczna leśniczówka, gdzie przygotowane jest miejsce na ognisko, tablice z informacjami na temat lokalnych roślin i zwierząt.

Niedaleko znajduje się również stadnina koni. Za niewielką opłatą można wykupić przejażdżkę po okolicy. Stadnina świadczy również usługi hipoterapii dla dzieci.

Dla miłośników golfa czeka profesjonalne pole golfowe. Należy do jednych z największych w Polsce. Nie musisz zabierać własnego sprzętu. Jest możliwość wynajmu wyposażenia niezbędnego do gry.

Zwolennicy spacerów mogą liczyć na wiele tras na świeżym powietrzu. Cała okolica bogata jest w wiele gatunków drzew, między innymi brzozy i klony. Miłośników spacerów po lesie zapraszamy również na grzybobranie, zbieranie jagód, poziomek i malin. 

Poza tym polecamy wycieczki rowerowe – nasz region słynie z ilości ścieżek rowerowych w magicznym otoczeniu lasów. 

W ciepłe dni polecamy wybrać się nad pobliskie jezioro. Oferujemy wypożyczenie kajaku – 100 zł za jednorazowe wypożyczenie.

Gdzie zjeść ?

Na tarasie czeka na Was grill węglowy. Kuchnia wyposażona w kuchenkę elektryczna , piekarnik, zmywarka, lodówka, ekspres do kawy kolbowy.

W odległości około 500 m od domku znajduje się wiejski sklepik, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do samodzielnego przygotowywania posiłków. 

Ponad to w okolicy znajdują się dwie restauracje z pysznym jedzeniem.

Najbliższa restauracja serwuje tradycyjne jedzenie. Zlokalizowana jest około 3 km –  “Hilary dla Przyjaciół”.

Kolejna to Restauracja Sielanka. Oddalona jest o 11 km od domku.